Giriş Yap Üye Ol Sepetim      
Erkamkitap.com

Whatsapp destek için tıklayın

Teslimat ve İade

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır? Nasıl öderim?

Kargo ücreti ödeme şekline göre değişmeksizin (havale ya da kredi kartı) Türkiye’nin her yerine 6 TL’dir. Birden fazla ürün almanız durumunda da siparişiniz için tek kargo ücreti ödersiniz. Kargo ücretini sipariş esnasında ürün tutarı ile birlikte ödersiniz ve teslimat sırasında herhangi bir ödeme yapmazsınız. 150 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizidir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Yurtiçi Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İzmir’e 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür.

Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:00’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz telefon numaranıza SMS olarak gönderilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Gönderi takip kodunuz, siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mesai saati bitiminde size SMS olarak gönderilir. Gelen takip kodu ile Yurtiçi Kargo web sitesi üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Yurtiçi Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şu an için yurt dışına teslimat yapılmamaktadır.

Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı